Staňte se partnerem
ProceedingsMísto konáníKontaktyKnowledgeHubAgendaRadaPartneřiŘečníciZískat pozvánkuPrezentaceRegisterAwardsKnowledgeHub

Světová ekonomika, obchodní modely i celý IT trh se nám mění přímo před očima.  Inovativní technologie mohou v této době dramatických změn představovat rozdíl mezi přežitím a zánikem.  Tyto technologie je ovšem nutné pečlivě zvolit a implementovat, stejně jako je pak důsledně a účinně spravovat. Jen taková kombinace může v organizacích vybudovat pevné základy budoucího úspěchu.
Podělte se o své úspěšné strategie s řediteli informačních technologií na akcích pořádaných organizací IDC.

Registrujte se
175 minut
networkingu
73 CIO
37 řečníků

Téměř 60 % společností v regionu střední a východní Evropy dosud nezformovalo svou strategii digitální transformace. Hlavním cílem těch, které tak již učinily, je zlepšení automatizace a efektivity. Mezi hlavní hnací motory iniciativ digitální transformace ve společnostech ve střední a východní Evropě patří přijetí nových technologií používaných partnery a zákazníky, zavedení nových obchodních modelů a – pochopitelně – udržení konkurenceschopnosti na daném trhu.
Na základě úspěchu konferencí IDC CIO Summit v těchto zemích jsme přesvědčeni, že byste si neměli nechat ujít IDC CIO Summit 2018, který se bude konat 26. dubna v Praze.

Zde najdete přehled akcí, které jsme pořádali v roce 2017.

2017

Bucharest1 Bucharest2
Prague1 Prague2
Sochi1 Sochi2
Athens1 Athens2

Hlavní témata

 • Být opravdu digitální, nikoliv tak pouze vypadat
 • Obchodní modely postavené na datech
 • „Svatá trojice“? Chief Information Offcier, Chief Digital Officer a Chief Marketing Officer
 • Jak vybudovat úspěšný tým?
 • Získat a udržet talenty je výzva – tipy a triky přímo z „terénu“
 • Pochopení potřeb zákazníka je priorita
 • Řízení inovací
 • IT podpora zaměřená na údržbu infrastruktury a na škálovatelné služby
 • Blockchain a jeho reálné dopady
 • Vzestup umělé inteligence
 • Podpora podnikání díky technologiím jako jsou kognitivní systémy, IoT, rozšířená a virtuální realizata, robotika, 3D tisk...
 • Zabezpečení by nemělo zpomalovat business
 • Jak prioritizovat při výběrů scénářů, které chcete využít

Rada

Řečníci

Partneři

Strategic Partner(s)

Gapp System

Ve společnosti GAPP System se již od svého vzniku v roce 1994 úzce specializujeme na problematiku dostupnosti informačních systémů, disaster recovery a avoidance, ukládání dat, jejich zabezpečení a archivaci. Námi dodávaná řešení pečují o největší hodnoty našich zákazníků – firemní data. Zajišťujeme jejich ochranu a nepřetržitý přístup k nim a to prostřednictvím tradičních, ale i progresivních řešení.

Naší vizí v GAPP System je zajistit spolehlivé, výkonné a bezpečné prostředí pro informační systémy a data našich zákazníků a tím přispět k jejich vlastnímu úspěchu. Námi dodávaná řešení snižují rizika spojená s provozem informačních systémů a výrazně zvyšují efektivitu vynaložených prostředků. Sehraný tým odborníků s dlouholetými zkušenostmi ze stovek instalací v dané oblasti je připraven najít řešení optimalizované i pro Vaše prostředí a poskytnout Vám širokou podporu - od konzultací, návrhů řešení, přes jejich kompletní dodávku, instalaci a implementaci až po následnou technickou podporu při běžném provozu.

 

DELL EMC

Dell EMC je součástí obchodní skupiny Dell Technologies a hraje klíčovou roli v poskytování nezbytné infrastruktury pro organizace, které řeší svou digitální budoucnost a potřebují transformovat IT včetně ochrany toho nejdůležitějšího – informací. Dell EMC umožňuje transformaci firemních zákazníků v oblasti IT a digitálních obchodů prostřednictvím důvěryhodných hybridních cloudů a řešení big-data. Vše je založeno na moderní infrastruktuře datových center, která zahrnuje nejmodernější technologie - konvergovanou infrastrukturu, servery, úložiště a technologie pro kybernetickou bezpečnost.

Nejenže Dell EMC spojuje silné přednosti obou společností Dell a EMC, ale i jejich doplňková portfolia, obchodní týmy, výzkum a vývoj. Usilujeme o to, abychom se stali nejdůvěryhodnějším poradcem v IT průmyslu a proto nabízíme služby zahrnující rozvoj strategií, poradenství, implementace řešení a podporu, která pomůže našim zákazníkům a partnerům provést digitální transformaci svého byznysu.

Spolupracujeme s organizacemi po celém světě, v každém odvětví, ve veřejném i soukromém sektoru, bez ohledu na velikost firmy, od začínajících společností až po Fortune Global 500. Mezi naše zákazníky patří globální banky a další přední finanční instituce, podnikatelé, zdravotnická a výzkumná centra a dále poskytovatelé internetových a telekomunikačních služeb, letecké a dopravní společnosti, vzdělávací a veřejnoprávní instituce.

VMware

VMware je přední světový poskytovatel cloudové infrastruktury a řešení pro podnikovou mobilitu, který zákazníkům pomáhá využít příležitosti díky urychlení procesu digitální transformace. Řešení VMware zlepšují akceschopnost podniků modernizací datových center a propojení s veřejným cloudem, podporují inovace pomocí moderních aplikací, zvyšují komfort uživatelů v digitálním pracovním prostředí a zajišťují důvěru zákazníků novým přístupem k bezpečnosti. Společnost VMware v roce 2016 dosáhla výnosů ve výši 7,09 miliardy USD. Sídlí v kalifornském Palo Alto a má přes 500 000 zákazníků a 75 000 partnerů na celém světě.

Intel

Intel makes possible the most amazing experiences of the future.

You may know us for our processors. But we do so much more. Intel invents at the boundaries of technology to make amazing experiences possible for business and society, and for every person on Earth.

Harnessing the capability of the cloud, the ubiquity of the Internet of Things, the latest advance in memory and programmable solutions, and the promise of always-on G connectivity, Intel is disrupting industries and solving global challenges. Leading on policy, diversity, inclusion, education and sustainability, we create value for our stockholders, customers, and society.

Media Partner(s)

Bankovnictvi - 4H production s.r.o.

Je jediný časopis, který se věnuje profesionálním financí a jehož historie sahá až do roku 1945, čímž se časopis řadí k nejstarším periodikům v Česku. Sleduje aktuální témata v oblasti bankovní industrie. Jeho čtenáři jsou osobnosti z oblasti bankovního sektoru a profesionálové. Časopis cílí na manažery, ředitele finančních institucí, oblasti poradenství, IT, advokacie a osoby s rozhodovací pravomocí. V redakční radě časopisu zasedají zástupci akademické obce, ministerstva financí, české národní banky a české bankovní asociace a zástupci vedoucích společností na finančním trhu.

bankovnictvionline.cz

 

 

Join the Exclusive IDC CIO SUMMIT 2018 as a Partner!

Fotogalerie

Celá akce se mi velmi líbila a oceňuji její organizaci, volbu řečníků i hostů. Hlavní přednášky byly obsažné a informativní. Byly prezentovány velmi otevřeně bez jakéhokoli upřednostňování určitých dodavatelů, naopak formou objektivních zpráv a referencí k danému produktu, řešení či projektu a jeho přínosů, nevýhod a rizik. Nejcennějším aspektem pro mě byla účast na otevřené, profesionální diskusní platformě, kde se účastníci mohli podělit o své zkušenosti, prezentovat novinky a trendy, upozornit na slepé uličky apod.
Marek Růžička, Chief Operations Officer, O2

Této skvěle zorganizované akce jsem se zúčastnil s obrovskou chutí. Bude mi ctí se i letos podílet na přípravách jako člen rady fóra IDC CIO pro obsahovou část. Děkuji vám za příležitost strávit velmi produktivní den v tak vybrané společnosti kolegů z oboru.
Luboš Chládek, Member of the Board of Directors, ČEZ ICT Services

Přiznám se, že jsem měl obavu, aby tato akce nebyla pouhým akademickým fórem. Byl jsem ale velmi příjemně překvapen, jak praktické byly jednotlivé semináře, které jsem navštívil, a jak upřímné byly rozhovory mezi jednotlivými účastníky panelových diskusí. Přestože většina témat se týkala především komerčních subjektů, diskutované otázky a prezentované případy byly velmi relevantní i pro mě, pro zástupce veřejné správy.
Petr Pavlinec, CIO, Krajský úřad, Kraj Vysočina

IDC CIO Forum představuje exkluzivní akci nejvyšší úrovně, která ředitelům informačních technologií přináší příležitosti k navázání kontaktů s podobně zaměřenými kolegy a k diskuzi o společných možnostech a výzvách. Účastníci na úrovni nejvyššího managementu z nejrůznějších odvětví si vyměnili své pohledy na způsoby vedení a nabídli praktické zkušenosti, jak překonávat překážky a implementovat změny. Formát této akce vybízí k navazování kontaktů a vzniku přátelských vztahů. Součástí dobře vyváženého programu byly případové studie a prezentace nejaktuálnějšího technologického pokroku ze skutečných společností od poskytovatelů technologií a zkušených expertů.
Radek Hájek, Digital Officer, ČSOB

Místo konání

Česká národní banka, Senovážné nám. 866/30, Praha, Česká republika

www.cnb.cz

Česká národní banka je centrální bankou a supervizorem finančního trhu v České republice se sídlem v Praze. Rozsáhlý bankovní palác, vznikl na místě původně šesti domů, které od roku 1896 postupně vykupovala Živnostenská banka pro Čechy a Moravu aby zde postavila svůj nový moderní bankovní palác. Z vypsané architektonické soutěže na novou stavbu bankovního ústavu byl vybrán projekt arch. Františka Roitha, vypracovaný v novoklasicistním stylu. Vlastní stavba byla zahájena v roce 1935 a vzhledem k rozsáhlosti byla rozvržena do dvou etap. První etapa představovala výstavbu od dnešní Senovážné ulice k linii dnešní pasáže a byla ukončena v prosinci 1938. Zbytek včetně pasáže byl postaven v letech 1939-41 po demolici zde stojících budov. Právě při této stavbě byl zbourán starý palác tohoto finančního ústavu, postavený teprve v letech 1897-1900. Starý palác měl bohatou výzdobu bohužel se z něj dochovala pouze plastika Génia se lvem, která byla po lešení přesunuta na vrchol novostavby, kde je i dnes.

Location Image 1
Location Image 2

Kontakty

Monika Novakova

Monika Nováková
Conference Manager
monovakova@idc.com
+420 778 409 879

Petra Krizova

Petra Křížová
Sales Director
pkrizova@idc.com
+420 602 608 405

O společnosti IDC

 • 54 let
 • 1100 analytiků
 • 110 zemí

Společnost International Data Corporation (IDC) je přední firmou zabývající se shromažďováním informací na globálním trhu, poskytováním poradenství a pořádáním konferencí v odvětví informačních technologií, telekomunikací a spotřební elektroniky. Prostřednictvím více než 1100 analytiků po celém světě nabízí společnost IDC globální, regionální i místní zkušenosti a přehled technologických a oborových příležitostí a trendů ve více než 110 zemích. Analýzy a poznatky společnosti IDC pomáhají IT specialistům, vrcholným představitelům obchodních organizací i investorské komunitě v přijímání rychlých, informovaných technologických rozhodnutí a v dosahování klíčových obchodních cílů. Společnost IDC, založená v roce 1964, je stoprocentní dceřinou společností skupiny International Data Group (IDG), přední světové společnosti, která poskytuje mediální, datové a marketingové služby. Další informace o společnosti IDC najdete na webu www.idc.com.

IDC

© Copyright 2017 IDC. All rights reserved.