ProceedingsMísto konáníKontaktyKnowledgeHubAgendaRadaPartneřiŘečníciZískat pozvánkuPrezentaceRegisterAwardsKnowledgeHub

IDC CIO Forum 2018

Světová ekonomika, obchodní modely i celý IT trh se nám mění přímo před očima.  Inovativní technologie mohou v této době dramatických změn představovat rozdíl mezi přežitím a zánikem.  Tyto technologie je ovšem nutné pečlivě zvolit a implementovat, stejně jako je pak důsledně a účinně spravovat. Jen taková kombinace může v organizacích vybudovat pevné základy budoucího úspěchu.
Podělte se o své úspěšné strategie s řediteli informačních technologií na akcích pořádaných organizací IDC.

Registrujte se
175 minut
networkingu
73 CIO
37 řečníků

Téměř 60 % společností v regionu střední a východní Evropy dosud nezformovalo svou strategii digitální transformace. Hlavním cílem těch, které tak již učinily, je zlepšení automatizace a efektivity. Mezi hlavní hnací motory iniciativ digitální transformace ve společnostech ve střední a východní Evropě patří přijetí nových technologií používaných partnery a zákazníky, zavedení nových obchodních modelů a – pochopitelně – udržení konkurenceschopnosti na daném trhu.
Na základě úspěchu konferencí IDC CIO Summit v těchto zemích jsme přesvědčeni, že byste si neměli nechat ujít IDC CIO Summit 2018, který se bude konat 26. dubna v Praze.

Zde najdete přehled akcí, které jsme pořádali v roce 2017.

2017

Bucharest1 Bucharest2
Prague1 Prague2
Sochi1 Sochi2
Athens1 Athens2

Hlavní témata

 • Být opravdu digitální, nikoliv tak pouze vypadat
 • Obchodní modely postavené na datech
 • „Svatá trojice“? Chief Information Offcier, Chief Digital Officer a Chief Marketing Officer
 • Jak vybudovat úspěšný tým?
 • Získat a udržet talenty je výzva – tipy a triky přímo z „terénu“
 • Pochopení potřeb zákazníka je priorita
 • Řízení inovací
 • IT podpora zaměřená na údržbu infrastruktury a na škálovatelné služby
 • Blockchain a jeho reálné dopady
 • Vzestup umělé inteligence
 • Podpora podnikání díky technologiím jako jsou kognitivní systémy, IoT, rozšířená a virtuální realizata, robotika, 3D tisk...
 • Zabezpečení by nemělo zpomalovat business
 • Jak prioritizovat při výběrů scénářů, které chcete využít

Rada

Připojte se k nám, buďte partnerem IDC CIO SUMMIT 2018!

Fotogalerie

Celá akce se mi velmi líbila a oceňuji její organizaci, volbu řečníků i hostů. Hlavní přednášky byly obsažné a informativní. Byly prezentovány velmi otevřeně bez jakéhokoli upřednostňování určitých dodavatelů, naopak formou objektivních zpráv a referencí k danému produktu, řešení či projektu a jeho přínosů, nevýhod a rizik. Nejcennějším aspektem pro mě byla účast na otevřené, profesionální diskusní platformě, kde se účastníci mohli podělit o své zkušenosti, prezentovat novinky a trendy, upozornit na slepé uličky apod.
Marek Růžička, Chief Operations Officer, O2

Této skvěle zorganizované akce jsem se zúčastnil s obrovskou chutí. Bude mi ctí se i letos podílet na přípravách jako člen rady fóra IDC CIO pro obsahovou část. Děkuji vám za příležitost strávit velmi produktivní den v tak vybrané společnosti kolegů z oboru.
Luboš Chládek, Member of the Board of Directors, ČEZ ICT Services

Přiznám se, že jsem měl obavu, aby tato akce nebyla pouhým akademickým fórem. Byl jsem ale velmi příjemně překvapen, jak praktické byly jednotlivé semináře, které jsem navštívil, a jak upřímné byly rozhovory mezi jednotlivými účastníky panelových diskusí. Přestože většina témat se týkala především komerčních subjektů, diskutované otázky a prezentované případy byly velmi relevantní i pro mě, pro zástupce veřejné správy.
Petr Pavlinec, CIO, Krajský úřad, Kraj Vysočina

IDC CIO Forum představuje exkluzivní akci nejvyšší úrovně, která ředitelům informačních technologií přináší příležitosti k navázání kontaktů s podobně zaměřenými kolegy a k diskuzi o společných možnostech a výzvách. Účastníci na úrovni nejvyššího managementu z nejrůznějších odvětví si vyměnili své pohledy na způsoby vedení a nabídli praktické zkušenosti, jak překonávat překážky a implementovat změny. Formát této akce vybízí k navazování kontaktů a vzniku přátelských vztahů. Součástí dobře vyváženého programu byly případové studie a prezentace nejaktuálnějšího technologického pokroku ze skutečných společností od poskytovatelů technologií a zkušených expertů.
Radek Hájek, Digital Officer, ČSOB

Kontakty

Monika Novakova

Monika Nováková
Conference Manager
monovakova@idc.com
+420 778 409 879

Petra Krizova

Petra Křížová
Sales Director
pkrizova@idc.com
+420 602 608 405

O společnosti IDC

 • 54 let
 • 1100 analytiků
 • 110 zemí

Společnost International Data Corporation (IDC) je přední firmou zabývající se shromažďováním informací na globálním trhu, poskytováním poradenství a pořádáním konferencí v odvětví informačních technologií, telekomunikací a spotřební elektroniky. Prostřednictvím více než 1100 analytiků po celém světě nabízí společnost IDC globální, regionální i místní zkušenosti a přehled technologických a oborových příležitostí a trendů ve více než 110 zemích. Analýzy a poznatky společnosti IDC pomáhají IT specialistům, vrcholným představitelům obchodních organizací i investorské komunitě v přijímání rychlých, informovaných technologických rozhodnutí a v dosahování klíčových obchodních cílů. Společnost IDC, založená v roce 1964, je stoprocentní dceřinou společností skupiny International Data Group (IDG), přední světové společnosti, která poskytuje mediální, datové a marketingové služby. Další informace o společnosti IDC najdete na webu www.idc.com.

IDC

© Copyright 2017 IDC. All rights reserved.