Staňte se partnerem ProceedingsMísto konáníKontaktyKnowledgeHubAgendaRadaPartneřiŘečníciZískat pozvánkuPrezentaceRegisterAwardsKnowledgeHub

en | cz

Děkujeme za Váš zájem o konferenci. Tato akce je určena jen pro zvané, zúčastnit se jí proto mohou pouze vybraní. Pokud patříte k nejvyššímu vedení vaší společnosti a chcete se zúčastnit, klikněte prosím na záložku Získat pozvánku a vyplňte formulář.

Kontakty

Monika Novakova

Monika Nováková
Conference Manager
monovakova@idc.com
+420 778 409 879

Petra Krizova

Petra Křížová
Sales Director
pkrizova@idc.com
+420 602 608 405

O společnosti IDC

  • 54 let
  • 1100 analytiků
  • 110 zemí

Společnost International Data Corporation (IDC) je přední firmou zabývající se shromažďováním informací na globálním trhu, poskytováním poradenství a pořádáním konferencí v odvětví informačních technologií, telekomunikací a spotřební elektroniky. Prostřednictvím více než 1100 analytiků po celém světě nabízí společnost IDC globální, regionální i místní zkušenosti a přehled technologických a oborových příležitostí a trendů ve více než 110 zemích. Analýzy a poznatky společnosti IDC pomáhají IT specialistům, vrcholným představitelům obchodních organizací i investorské komunitě v přijímání rychlých, informovaných technologických rozhodnutí a v dosahování klíčových obchodních cílů. Společnost IDC, založená v roce 1964, je stoprocentní dceřinou společností skupiny International Data Group (IDG), přední světové společnosti, která poskytuje mediální, datové a marketingové služby. Další informace o společnosti IDC najdete na webu www.idc.com.