ProceedingsLokasyonİletişimKnowledgeHubProgramDanışma Kuruluİş OrtaklarıKonuşmacılarHemen Kayıt OlunSunumlar
KayıtÖdüllerKnowledgeHub

The worldwide economy, business models, and the overall IT market are shifting under our feet.  Innovative technology can make the difference between survival and extinction in this time of dramatic change.  But that technology needs to be carefully selected and implemented and must be coupled with astute management practices. Only with this combination can enterprises build a solid foundation for future success. 
Share your winning strategies with high-level CIOs at IDC’s CIO Event Series.

Hemen Kayıt Olun
195 Minutes of Networking
64 CIOs
44 Speakers
& Panelist

Günümüzde devletler, kamu performansının ve hizmetlerinin etkinliğini, verimliliğini ve kalitesini artırmak için teknoloji kullanımını arttırmak istiyorlar. Aynı zamanda artan güven ve başarı ile teknoloji yeniliklerini hızlandırmayı hedeflemekteler.

IDC'nin “Kamu Bilişim Zirvesi” bu hedefleri göz önünde bulundurarak hazırlandı. Kamu sektöründen sorumlu analistlerimiz, üst düzey teknoloji tedarikçileri ve kamunun teknoloji alanındaki önemli yöneticileri devletteki dönüşümde uygulanan en son trendleri ve teknolojileri paylaşacak, pazardaki en son çözümleri sergileyecek, üstelik kamu sektöründe görev yapan Bilişim Teknolojileri Daire Başkanları’nın en kritik sorularına cevap verecekler.

Ana Gündemler

  • Veriyi, insanları ve süreçleri yönetmede entegre yaklaşım
  • Kamu misyonlarını desteklemek üzere, bilgi ve iletişim teknolojilerini kullanmak ve kamu süreçlerini düzenlemek
  • Günlük yönetim ve hizmetlerin teslimi için zorlukların ve fırsatların değerlendirilmesi
  • Kamu sektöründe başarılı uygulamaların incelenmesi - kamusal hizmet sunumunu optimize etmek için teknolojinin başarıyla uygulanması, insanların ve süreçlerin etkin yönetimi
  • Kamu hizmetlerinde geleceğin mimarisini öngörmek

İş Ortağımız Olmak için Tıklayınız!

Fotoğraflar

Lokasyon

Regnum Carya Golf & Spa Resort

www.regnumhotels.com

Akdeniz’e açılan beyaz kumlu kusursuz bir plaj üzerine kurulu Regnum Carya Golf & Spa Resort, Belek-Antalya, Türkiye’de eşsiz ve özel bir cennettir. Antalya Uluslararası Havalimanına yalnızca 25 dakika uzaklıkta bulunan ve aile dostu pek çok rahatlık sağlayan herşey dahil 5-yıldızlı bu lüks tesis seçkin bir konaklama olanağı sunar.

Location Image 1
Location Image 2

İletişim

Sule Ates

Sule Ates
Conference Specialist
ssaltik@idc.com
+90 212 356 0087

Onur Hamitoglu

Onur Hamitoglu
Senior Sales Manager
ohamitoglu@idc.com
+90 533 3018998

IDC Hakkında

  • 54 Yıl
  • 1100 Analist
  • 110 Ülke

International Data Corporation (IDC), bilgi teknolojileri, telekomünikasyon ve tüketici teknolojileri pazarları için pazar istihbaratı, danışmanlık hizmetleri ve etkinlikler alanında küresel bir lider hizmet sağlayıcıdır. Dünya çapında 1.100’den fazla analistiyle birlikte IDC 110’dan fazla ülkede teknoloji ve sektör fırsatları ve trendleri hakkında küresel, bölgesel ve yerel uzmanlık sunmaktadır. IDC’nin analizleri ve incelemeleri, BT profesyonellerinin, iş yöneticilerinin ve yatırım topluluklarının kanıta dayalı teknoloji kararları alabilmelerini ve kilit iş hedeflerine ulaşabilmelerini sağlamaktadır. 1964’te kurulan IDC, dünyanın teknoloji medyası, araştırması ve etkinlileri şirketi olan IDG’nin bağlı şirketidir. IDC hakkında daha fazla bilgi için www.idc.com adresini ziyaret ediniz. IDC’yi @IDC ismiyle Twitter’de takip edebilirsiniz.

IDC

© Copyright 2017 IDC. All rights reserved.