IDC CIO Zirvesi 2017

IDC, uzun yıllardır bölgenin lider CIO ve karar vericilerini, perspektiflerini paylaşmak üzere biraraya getirmektedir. Bu büyük buluşma; IDC analistleri, sektör liderleri, ilham verici düşünür ve konuşmacıların yönlendirmeleriyle gerçekleşmektedir. Bir araya gelme biçimlerinin zenginliği sayesinde öğrenme ve paylaşma imkanı bularak, başkalarına ilham kaynağı olabilirsiniz. En öncelikli iş ve teknoloji meselelerini konuşmak üzere bize katılın.

Register now
3 Gün boyunca Networking
200+ CIO
40+ Konuşmacı ve Panelist

Süregelen değişim ve iş sıralaması, yeni fırsatları araştırmak, ekipleri yeniden düzenlemek ve en iyi çözümleri bulmak demektir. İşte bu nedenle IDC, CIO ve iş liderlerinin değişimi kucaklayabilmeleri için çeşitli platformlar sunmaya devam ediyor. Fikir paylaşımında bulunmak, eşdeğer yöneticilerle beyin fırtınası yapmak ve yaşanmış örneklerden ilham almak, kurumsal mekanizmayı yansıtmak ve yeniden ateşlemek için en etkili yol olduğuna inancımız tam.

Bu nedenle sizleri Antalya'da gerçekleştirilecek CIO zirvesine davet etmek isteriz. Zirvemiz aşağıdaki gibi en çok merak edilen sorulara cevap vermek üzere dizayn edildi:

  • Dijital dönüşümün getirdiği gerçek fırsatlar hangileri?
  • Kurumlarda değişimi kim başlatmalı ve yönetmeli?
  • Ve, altyapı ile süreçleri iş hedeflerine göre yapılandırmanın ötesinde, BT bu yolculuğu başka nasıl destekleyebilir?

Ana Konular

  • Dijital Dönüşüm - Global ve Yerel Bakış
  • En İyi Yerel Dijital Örnekler
  • Genişletilmiş BT: Teknoloji Tabanlı Süreçler, Ürünler, İş Modelleri
  • Dijital Liderlik: CIO'nun Değişen Rolü
  • CxO-CIO Diyaloğu: İş Dönüşümü ve BT İnovasyonu
  • Kurum Mimarisinde İş ve Teknolojinin Uygun Noktası
  • Rekabetin Yeni Yakıtı Kurum Verisi

Danışma Kurulu

Asım Akın

Asım Akın

CIO, Sensormatic Güvenlik Hizmetleri
Mustafa Con

Mustafa Con

CIO, Aras Kargo
Arzu Demirer

Arzu Demirer

BT Müdürü, SantaFarma İlaç
Serdar Dilmen

Serdar Dilmen

Direktör, Bilgi Sistemleri ve Teknoloji, DHL
Hasan Kahveci

Hasan Kahveci

Grup Müdürü, Dijital Medya Sistemleri, Turkuvaz Medya
Atilla Kardan

Atilla Kardan

CIO, Toksöz Grup
Fatih Özengin

Fatih Özengin

IT Director, KVK
Tolga Tırpan

Tolga Tırpan

Müdür, İletişim ve Bilgi Teknolojileri, İbrahim Etem - Menarini Group
Bidar Özgür Ulutaş

Bidar Özgür Ulutaş

CIO, Nobel İlaç

İş Ortakları

Principal Partner(s)

Dell EMC

Intel

Dünyanın en yenilikçi ve lider teknoloji şirketi Intel, mikroişlemci ve silikon tabanlı teknolojiler üretir. Intel, çalışma ve sosyal ortamlardaki yaşam kalitelerini sürekli artırmak amacıyla yeni teknolojiler ve ürünler geliştirir, yeni insiyatifler oluşturur. 1968 yılında yarı iletken bellek üretmek amacıyla kurulan Intel dünyanın ilk mikroişlemcisini 1971 yılında geliştirdi. Intel, 3.000 tesis ve 94.000 çalışanı ile dünyanın en büyük mikroişlemci şirketidir. Intel, Intel logosu, Xeon ve Xeon Inside, Intel Corporation’ın Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerdeki ticari markalarıdır.

Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise, 73 yıldır dünya genelinde, 23 yıldır da Türkiye’de şirketler, kurumlar ve topluluklar için öncü bilişim teknolojileri geliştiriyor. 170 ülkede faaliyet gösteren HPE, KOBİ’ler ve kurumsal firmalar genelinde tüm pazarlarda 1 veya 2. sırada yer alıyor. Yazılım, donanım, hizmetler ve BT altyapısı gibi geniş bir yelpazeye yayılan portföyüyle HPE dünyanın ve Türkiye’nin 1 numaralı teknoloji şirketi konumundadır. HPE’nin genel merkezi California eyaletinde, Palo Alto’da olsa da, dünya genelinde 150 bin çalışanı ile HPE dünyanın en büyük küresel yapılarından biridir. HPE, kurumlara her alanda en iyi teknoloji deneyimini sağlamayı amaçlamaktadır. HPE Başkanı ve CEO’su Meg Whitman’dır. HPE Türkiye’nin Genel Müdürlüğü görevinde Güngör Kaymak bulunmaktadır.

IBM

1935 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren IBM Türk, derin bilgi birikimine ve deneyimine sahip çalışanlarıyla Türkiye bilgi teknolojileri sektörünün gelişimine öncülük etmektedir. Yazılımdan donanıma, sunculardan veri depolama ürünlerine, iş danışmanlığından stratejik dış kaynak kullanımına, bilgi iletişim teknolojilerinin hemen hemen her alanında faaliyet gösteren IBM, bulunduğu segmentlerin tamamında lider konumundadır.
IBM Türk, Otomotiv, Bankacılık, Sigorta, Lojistik, Sağlık, Enerji, Turizm, Perakende sektörleri ve Kamu’da geniş bir tecrübe ve uzmanlığa sahiptir. Donanım ve yazılım ürünlerinde deneyimli ve geniş bir alana yayılmış çözüm ortakları ve alanında lider konumda bulunan BT şirketleriyle oluşturduğu iş ortaklıkları sayesinde geçmişten günümüze birçok katma değerli projeye imza atmıştır

KoçSistem

Koç Topluluğu şirketlerinden, Türkiye’nin köklü ve lider bilgi teknolojileri şirketi KoçSistem, 1945 yılında kurulmuştur. 70 yıldır teknolojiyi idealleştirerek, iş dünyasının hizmetine sunan, böylelikle şirketlere rekabet avantajı ve verimlilik kazandıran KoçSistem; vizyonu, iş yapış şekli, paydaşlarına verdiği değer ile müşterilerine özgün teknolojik çözümler sunmaktadır. Öncü güç olma vizyonuyla hareket eden KoçSistem, ülkemiz için değer yaratarak sektöründe liderliğini sürdürmektedir.

Şirketlerin dijital dönüşümde başrolü oynayan KoçSistem; Nesnelerin İnterneti, Büyük Veri, Bulut Bilişim, Kurumsal Mobilite ve Akıllı Çözümler gibi mega eğilimlere yönelik pek çok çözüm sunmaktadır. KoçSistem dijital dönüşümü, “fırsatlar dünyası” olarak tanımlayarak bu dönüşüm dalgasına New Opportunities World – “NoW” adını vermiştir. Müşterilerinin dijital dönüşümünü gerçekleştirirken onları gerçek teknolojiyi yaşamaya, teknolojinin yarattığı fırsatlardan ŞİMDİ faydalanmaya davet etmektedir.

 

Premier Partner(s)

BI Technology

İş zekası sektörünün yenilikçi ve lider firması Qlik’in Türkiye resmi distribütörü olan BI Technology, iş zekası sektöründe 15 yılı aşan tecrübesi ve konusunda uzman kadrosuyla yazılım lisans satışı, proje uygulama, teknik destek&bakım, eğitim ve danışmanlık konularında hizmet vermektedir. İş ortaklığı ekosistemiyle büyümeye inanan BI Technology, her biri farklı alanlarda uzmanlaşmış 40 kurumdan oluşan bir iş ortağı ağına sahiptir. Qlik İş Keşif ve Analiz Platformu, iş zekası çözümlerinin iş birimleri için olması gerektiği inancıyla, karar verme süreçlerini mümkün olduğunca basitleştirme prensibine odaklanmış ve böylece geleneksel iş zekası platformlarının karmaşık, hantal, yönetilmesi ve kullanılması zor yaklaşımına alternatif oluşturmuştur. BI Technology, bu vizyon çerçevesinde hizmet vermek üzere gerekli süreç, metodoloji ve teknoloji konusunda uzman danışman kadrosunu birlikte çalıştığı kurumlara sunmaktadır.

Forcepoint

Raytheon Cyber Products ve Websense’in birleşmesiyle kurulan Forcepoint™, Websense’in kullanıcı koruma, veri güvenliği ve bulut uzmanlığı ile Raytheon’un iç tehdit ve analitik teknolojisini ve Stonesoft’un yeni nesil ağ güvenlik kabiliyetlerini tek bir çatı altında buluşturuyor. Buluta erişim güvenlik aracısı (CASB) Skyfence’i de bünyesine katan Forcepoint™, 2017 yılı itibariyle bulut uygulama güvenliği ve görünürlüğü alanını da kapsayan bir hizmetler bütünü sunuyor. Bu sayede 360 derece siber koruma sunan Forcepoint™ deneyimli ekibiyle aralarında üst düzey güvenlikle korunan büyük ölçekli kurumların da olduğu 20.000’i aşkın kuruma hizmet sağlıyor. Sahip olduğu uzmanlıkla Forcepoint™, güvenlik süreçlerini sadeleştirerek şirketlerin hem veriye hızlı ve kolay bir şekilde erişmesine olanak tanıyor hem de veri ve bilgi hırsızlığının önüne geçiyor.

Fortinet

Fortinet (NASDAQ: FTNT) dünya genelinde büyük ölçekli şirketlere, servis sağlayıcılarına ve kamu kurumlarına güvenlik sunar. Fortinet, her geçen gün artan sanal saldırılara karşı müşterilerine akıllı ve sorunsuz koruma sağlar, sınırların ortadan kalktığı ağların artan performans ihtiyaçlarını karşılar. Ağlardaki uygulamaların, bulut sistemlerinin ve mobil cihazların karşılaştığı en kritik güvenlik sorunlarına karşı performanstan ödün vermeden güvenlik sunan tek çözüm sadece Fortinet’in Security Fabric mimarisidir. Fortinet global çapta sevkiyatı yapılan en güvenilir çözümler alanında dünyanın bir numarasıdır ve dünya genelinde 300 binden fazla müşteri ticari faaliyetlerini korumak için Fortinet’e güvenmektedir.

Hitachi Europe

Merkezi Tokyo-Japonya’da bulunan Hitachi Ltd. (TSE: 6501) toplumun karşılaştığı zorluklara cevap olarak inovasyonlar sunar. 31 Mart 2016 tarihinde sona eren mali yıla ait konsolide cirosu toplam 10,034.3 milyar Japon Yeni’dir (yaklaşık 88.7 milyar USD). Hitachi, Sosyal İnovasyon alanında global bir liderdir ve dünya genelinde yaklaşık 335,000 çalışanı bulunmaktadır. Hitachi, Güç- Enerji, Endüstri - Dağıtım - Su, Kentsel Gelişim, Finans - Kamu - Sağlık sektörlerini içeren bir çok alanda müşterilerine çözümler sağlamaktadır. Hitachi hakkında daha fazla bilgi için http://www.hitachi.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Medyasoft

1999 yılında kurulan Medyasoft Türkiye’deki kurumların dijital dönüşümünde anahtar rol oynamış, ülkemizin en köklü ve öncü bilişim firmalarındandır. 150’nin üzerinde kurumsal ve 1000’in üzerinde KOBİ müşterisinde birçok başarılı projeye imza atmış olan Medyasoft; Dijital Çözümler, SAP İş Çözümleri, eplatform ve lisanslama hizmetleri olarak 4 ana iş kolundan oluşmaktadır.

 

Microsoft

Bilgisayar yazılımları alanında dünya lideri olan Microsoft 1975 yılında kuruldu. Microsoft’un 30 değişik dildeki ürünlerinin dağıtımı, 275’i aşkın ülkede gerçekleştirilmektedir. Türkiye ofisini 1993 yılında açan Microsoft, kişilerin ve kurumların gerçek potansiyellerini ortaya çıkaran yazılımlarıyla insanları ‘her zaman, her yerden ve her cihazdan’ bilgiyle buluşturmakta ve ekosistemiyle Türkiye’nin bilişim gücü için çalışmaktadır.

Netaş

Bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, ulusal ve uluslararası pazarda, servis sağlayıcılar ve kurumlara uçtan uca katma değerli çözümler, sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sunuyor. Türkiye’nin ve bölgenin 1 numaralı Sistem Entegratörü olmak vizyonu doğrultusunda kamu, telekomünikasyon, finans ve genel sektörden önde gelen şirketlere geniş yelpazede hizmet veriyor.

NGN

2005 yılından bu yana Türkiye’de ve Orta Doğu’da faaliyet gösteren global bir sistem entegratörü olan NGN, bankacılık ve finans, üretim, kamu, perakende ve enerji başta olmak üzere birçok farklı sektörde, ulusal ve uluslararası şirkete hizmet sağlamaktadır. NGN’in Tier III tasarım sertifikasına sahip ‘‘Star of Bosphorus Veri Merkezi’’, aynı zamanda veri merkezi performansının ve verimliliğinin iyileştirilmesi konusunda uluslararası düzeyde kabul edilen bir otorite olan Uptime Institute’un tesis ve operasyonel sürdürülebilirlik sertifikalarını almayı hedeflemektedir. Tuzla, İstanbul’da yaklaşık 24 bin metrekare kapalı alanda konumlanan, 16 MW toplam güce ve 2 binin üzerinde standart kabinetin işletimini gerçekleştirme kapasitesine sahip olan ‘‘Star of Bosphorus Veri Merkezi’’, tasarım ve tesis yetkinlikleri ile benzersiz bir servis düzeyini garanti etmektedir.

 

Nutanix

Nutanix, Sanal Sunucu platform'u sayesinde büyük ve orta ölçekli kurumlara web-scale mimarisinde bilişim altyapısı sunabilen, sunucu ve depolama ürünlerini bütünleştirerek veri merkezlerine kolaylık getiren bir teknoloji şirketidir. Nutanix müşterileri birkaç sunucu ile başlayıp binlerce sunucuya kadar, ölçeklenebilen performans ve maliyetlerle, büyüyebilir. Nutanix hakkında daha fazla bilgiyi www.nutanix.com dan alabilir veya @nutanix twitter adresinden takip edebilirsiniz.

Red Hat

Red Hat, aralarında güvenilir ve yüksek performanslı bulut, Linux, özel yazılım, mobil, yönetim, depolama ve sanallaştırma teknolojilerinin de bulunduğu açık kaynak yazılım çözümlerinin dünyada lider sağlayıcısıdır. Red Hat ödüllü destek, eğitim ve danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Red Hat, kurumlar, iş ortakları ve topluluklardan oluşan küresel bir ağ içerisinde önemli bir bağlantı noktası olarak geleceğin BT’sine hazırlığa yönelik yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesine destek olmaktadır. Red Hat, borsa ekranlarından animasyon filmlere kadar geniş bir alanda önemli roller üstlenmektedir. Global Fortune 500 şirketlerinin yüzde 90’ından fazlası Red Hat ürün ve çözümlerini kullanmaktadır*.

*Red Hat müşteri verileri ve Fortune Global 500, 2014 listesi

SUSE

SUSE, a pioneer in open source software, provides reliable, interoperable Linux, cloud infrastructure and storage solutions that give enterprises greater control and flexibility. More than 20 years of engineering excellence, exceptional service and an unrivaled partner ecosystem power the products and support that help our customers manage complexity, reduce cost, and confidently deliver mission-critical services. The lasting relationships we build allow us to adapt and deliver the smarter innovation they need to succeed – today and tomorrow

TI Sparkle

TI Sparkle Turkey Telekomünikasyon Anonim Şirketi (öncesinde Mediterranean Nautilus Telekomünikasyon Hizmetleri Ticaret A.Ş. olarak bilinmekte), sektöründe lider İnternet, Bağlantı, Bulut Bilişim, Veri Merkezi, Mobil ve Ses hizmetleri sağlayıcısı Sparkle grup şirketidir. Sparkle Türkiye, müşterilerine İstanbul’daki kendine ait gelişmiş veri merkezinde telekomunikasyon, veri merkezi ve bulut hizmetlerini ekonomik, verimli, esnek ve müşteri gereksinimlerine uygun kalite standartlarında sunmaktadır.

Turkcell

Türkiye'nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 31 Mart 2015 itibarıyla toplam 34,3 milyon aboneye sahiptir. 31 Mart 2015 itibarıyla dokuz ülkedeki yaklaşık 67,6 milyon abonesiyle Turkcell, bölgesel bir liderdir. Temmuz 2000 yılından bu yana hem NYSE, hem de BIST'te kote olan Turkcell; NYSE'de kote olan tek Türk şirketidir. 

UITSEC

2002’den beri Türkiye’de ve dünyada birçok kuruma siber güvenlik hizmeti sunan UITSEC, ürün bağımsız siber güvenlik alanında Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında bulunuyor. İstanbul (merkez), Ankara, Londra ve New York ofislerinde hizmetlerini devam ettirirken, dünya genelinde teknoloji enstitüleriyle ortak araştırmalar da yürütüyor. Türkiye’nin önemli gruplarından Doğanlar Holding’le güçlerini birleştiren UITSEC; geliştirdiği ürün ve hizmetleriyle, uzman kadrosuyla ve teknolojik altyapısıyla çalışmalarına devam ediyor.

Veeam

Veeam®, şirketlerin işlerini sürekli devam ettirebilmelerinin önündeki engelleri kaldırmalarına yardımcı olmak için, yeni bir Kesintisiz Çalışan Modern Veri Merkezi™ pazarının oluşmasına öncülük etti. Veeam, tüm sanallaştırılmış uygulama ve veriler için 15 dakikanın altında kurtarma zamanı ve nokta hedefleri (RTPO™) sağlayan çözümlerle Kesintisiz Çalışan İş Yeri™'ni etkinleştirir.

Parallel Session Partner(s)

Citrix Systems

Citrix (NASDAQ: CTXS), insanların, organizasyonların ve eşyaların güvenli bir şekilde birbirine bağlı ve alışılmamışı mümkün kılabilecek şekilde erişilebilir olduğu bir dünya oluşturmayı hedeflemektedir. Teknolojisi, dünyanın uygulamalarını ve verilerini güvenli ve kolay erişilir kılarak, insanlara her yerde ve her zaman çalışabilme gücünü sunmaktadır. Citrix, Bilgi Teknolojilerine, kritik sistemlerin kullanıcılar tarafından bulut üzerinden veya yerleşke içinden ve her tür cihaz veya platform ile güvenli bir şekilde erişilmesini sağlayan; Hizmet olarak çalışma alanı, uygulama dağıtımı, sanallaştırma, mobilite, ağ dağıtım ve dosya paylaşımı çözümlerini içeren eksiksiz ve entegre bir portföy sağlamaktadır. 2016 yılında, 3,42 milyar dolarlık yıllık gelir sağlamış olan Citrix çözümleri, dünyada 400.000'den fazla organizasyon ve 100 milyon kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Daha fazla bilgi için: www.citrix.com

Detech-Titus

2002 yılında kurulan Detech Bilişim A.Ş. bilgi güvenliği konusunda; alanında öncü ve vizyoner üreticilerle işbirliği yaparak, ileri teknoloji çözümlerini Türkiye pazarına sunmayı ilke edinmiştir. Odaklandığı alanlarda güçlü ve çevik organizasyon yapısı, uzman teknik kadrosu ve sürekli gelişen deneyimi ile çözüm sunduğu iş ortaklarının ve kurumların proje yönetimindeki gücüne katkı sağlamaktadır. Detech, adını bulunduğu pazara kaliteli hizmet anlayışıyla yazdırmayı hedef edinmiş olup; bu hedefine ulaşmak için üstlendiği projeleri yüksek katma değer yaratarak sonuçlandırmaya ve zamanında teslim etmeye odaklanmıştır. Detech, veri sınıflandırma ve etiketlendirme, veri kaybını önleme ve güvenli veri paylaşımı çözümleri, bulut veri güvenliği ve SAP güvenliği çözümleri konusunda dünya lideri firmaların yazılım çözümlerinin Türkiye distribütörüdür.
TITUS, kurumların bilgileri güvenli bir şekilde paylaşırken aynı zamanda ilgili politika ve uyumluluk gereksinimlerini yerine getirmelerine yardımcı olan güvenlik ve uyumluluk yazılımları sağlayan, konusunda lider bir kurumdur. Kurumlar TITUS ile bilgi güvenliği politikalarına son kullanıcıları dahil ederek, tüm önemli bilgilerinin oluşturulduğu ve paylaştırıldığı anda, tanımlanmasını ve sınıflandırılmasını garanti altına alır.E-postalar, belgeler ve diğer dosya türlerinin oluşturulması sırasında kullanıcılar sorunun parçası yerine çözümün bir parçası haline gelir.

Interoute

Interoute, 72.000 Km’lik küresel fiber ağı, 12 adet veri merkezi, 14 adet sanal veri merkezi ve 31 adet co-location merkezi ile operatörlere ve büyük ölçekli kurumsal şirketlere hizmetler sunan Avrupa’nın bağımsız en büyük operatörü ve bulut hizmetleri platformudur. Dünya üzerindeki farklı coğrafyalarda faaliyet gösteren 195 farklı veri merkezi ve operatörler ile sağladığı ara bağlantılar sayesinde, talep edilen her ülkede hizmetlerini sunabilen, proaktif ve dinamik bir yapıya sahiptir. Operasyonel ve alt yapısal olarak 30 ülkede 102 şehirde faaliyet gösteren Interoute, 2000’i aşkın uzman personeli ile, toptan ve kurumsal müşterilerinin teknolojik ve finansal yapılarına en uygun iletişim çözümleri sunmaktadır. Kesintisiz ve yedekli küresel fiber altyapısı ile dünyanın en büyük operatörlerine, ülkelere, küresel Internet devlerine, üniversitelere ve kurumsal şirketlere tümleşik ICT çözüm ve servisleri vermektedir. Tümleşik ICT stratejisi sayesinde kurumsal şirketlerin ihtiyaçlarına yönelik ses, video ve data bağlantı çözümlerini güvenilir, ölçeklenebilir ve yönetilebilir platformlarda sunabilmektedir.

Nexthink

Nexthink kullanıcı deneyiminin izlenmesine yönelik gerçek zamanlı analitik çözümleri ile bu alanının lideridir. Kesintisiz devam eden duyarlılık analizi ile teknik ölçümleri bir araya getiren Nexthink, BT operasyonlarında adeta devrimsel bir değişim yaratıyor. Benzersiz görselleştirmeler BT'nin kullanıcı deneyimini hızlı bir şekilde anlamasına ve BT operasyonlarını reaktiften proaktife dönüştürmesine imkan verirken, maliyetlerin düşürmesine, güvenliğin ve kullanıcı verimliliğinin artmasına da katkı sağlıyor

SOTI

SOTI is the world's most trusted provider of Enterprise Mobility Management (EMM) solutions, with more than 17,000 enterprise customers and millions of devices managed worldwide. Our innovative portfolio of solutions and services provide the tools organizations need to truly mobilize their operations and optimize their mobility investments. SOTI has grown from a one-man operation to a significant global player of over 600 employees in 28 countries. The company is headquartered in Mississauga, Ontario, Canada, and has regional offices worldwide including Turkey as a regional office.

T-Systems

T-Systems, Deutsche Telekom’un Telekom ve T-Mobile ile birlikte 3 ana markasından biridir. Deutsche Telekom, Telekom markası ile tüketici pazarında sabit ve geniş band iletişim hizmetlerini, T-Mobile markası ile mobil iletişim hizmetlerini, T-Systems markası ile de kurumsal müşterisine BT ve Telekom hizmelerini ulaştırmaktadır. Bu 3 marka ile hizmet vermekte olan Deutsche Telekom, 2014 yılı itibariyle 62.7 Milyar Euro gelirle Avrupa’nın 1, Dünya’da ise ilk 5’te yeralan telekom operatörüdür.

Univera

1992 yılında kurulan Univera, Türkiye’de ve 24 farklı ülkede, tedarik zinciri yönetimi konusunda, başta FMCG olmak üzere birçok sektöre hizmet vermektedir. Dünya’da ve Türkiye’de birçok büyük firma ile çalışan Univera, kendi ürettiği yazılımların yanında destek hizmetleri ile de müşterilerine komple çözümler üretmektedir. Mobil cihazlarla saha satış işlemlerinizin tümünü online yapabileceğiniz ve ikincil satış kanallarınızın verilerine anlık ulaşabileceğiniz Univera uygulamaları, çoklu işletim sistemi desteği, ek modüllerle geliştirilebilen yapısı ve birden fazla dil seçeneği ile yurtiçi ve yurtdışı firmalarına çözüm sunmaktadır.

VMware

Bulut altyapısı ve kurumsal mobilite alanında küresel bir lider olan VMware, müşterilerine, dijital dönüşümlerini hızlandırma konusunda destek olmaktadır. VMware, kendisine ait Cross-Cloud Architecture’ın™ yanı sıra; veri merkezi, mobilite ve güvenlik çözümleriyle kurumların iş süreçlerine ve BT'ye yazılım tabanlı bir yaklaşım getirmelerine imkan tanımaktadır. 2016 yılında 7,09 milyar dolar gelir elde eden VMware, dünyanın her yanından 500 bini aşkın müşteri ve 75 bini aşkın çözüm ortağına sahiptir. VMware'in merkezi Palo Alto Kaliforniya'dadır.

Exhibit Partner(s)

Biznet Bilişim

Biznet Bilişim Sistemleri ve Danışmanlık Sanayi Ticaret A.Ş., kurulduğu 2000 yılından bu yana ağ ve bilgi güvenliği alanında projelendirme, danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktadır. 2011 sonu itibarıyla Faruk Eczacıbaşı’nın çoğunluk hisselerine sahip olduğu Biznet Bilişim, Ar-Ge yatırımları ile elektronik imza, elektronik fatura,kayıtlı elektronik posta (KEP), ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Platformu gibi özgün ve yenilikçi yazılımlar geliştirir. Türkiye’nin en kapsamlı BT güvenlik ürün ve servis portföylerinden birine sahip olan Biznet Bilişim, Payment Card Industry Security Standards Council (PCI SSC) nezdinde Approved Scanning Vendor (ASV) ve Qualified Security Assessor (QSA) sertifikalarına sahip PCI DSS denetimleri yapmaya yetkili tek Türk firmadır.

Bulutistan

Bulutistan, Türkiye'nin ilk bulut brokerı olarak iş dünyasının günümüzün teknolojisi bulut bilişimden maksimum faydayı sağlaması için kurulan bir teknoloji köprüsüdür. Bu anlamda bulut teknolojilerinin Türkiye ekonomisinin gelişimi ve firmaların büyümesi için önemli olduğuna inanmaktadir. Bulut teknolojisiyle ilgili en doğru servisin seçimi, kurulumu, yönetimi ve desteği konularında hizmet veren Bulutistan, gücünü yerli ve yabancı iş ortakları (Microsoft, Amazon, Google…) ile kurulmuş güçlü ilişkilerden almaktadır.

Cemtech

Teknoloji artık her yerde. Teknoloji artık çok daha karmaşık. Teknoloji artık çok daha fazla test ve optimizasyona ihtiyaç duyuyor. Cemtech olarak, bilgi işlem ve network altyapılarının daha verimli çalışmasını sağlayan, profesyonel test, ölçüm ve optimizasyon çözümleri sunmaktayız. Bu çözümlerin arasında, telekom ve kurumsal altyapıları test eden, Wi-Fi ağlarına yönelik planlama ve saha keşfi yapan, veri merkezlerinde kullanılabilecek yazılım ve donanımlar bulunmaktadır. Özetle, uçtan uca tüm ekosisteme yönelik optimizasyon çözümleri sunmaktayız. Cemtech, test ve ölçüm alanında dünya lideri olan Calnex, Ekahau, ERTMS Solutions, Ixia, Klein Tools, Kurth Electronic, Metageek, Softing IT, , TRIORAIL, T3 Innovation, Viavi Solutions (ex. JDSU) firmalarının temsilciliğini yapmaktadır. Vizyonumuz, dünyanın, haberleşme teknolojilerine yönelik test ve ölçüm alanında lider markalarıyla yapacağımız işbirlikleri neticesinde, dünyadaki eğilimleri takip ederek, Türkiye pazarındaki şirketlerin en ileri teknolojiden faydalanmalarını sağlamaktır.

 

CyberArk

CyberArk® Software, uyumluluğu, üretkenliği geliştirmek ve kurumları içsel tehditlere ve gelişmiş dış tehditlere karşı korumak için ayrıcalıklı kullanıcıları, uygulamaları ve hassas bilgileri koruma ve yönetme konusunda uzmanlaşmış global bir bilgi güvenliği şirketidir. CyberArk’ın ödüllü Ayrıcalıklı Kimlik Yönetimi, Hassas Bilgi Yönetimi ve Ayrıcalıklı Oturum Yönetimi ile kurumlar, güvenlik yatırımlarında geri dönüşler sağlarken hem yerleşik hem sunucu üzerindeki hem de buluttaki veri merkezi erişimlerini ve aktivitelerini daha verimli bir şekilde yönetebilirler. CyberArk Software, 1999’da sektörün saygın isimleri arasında yer alan, güvenlik konusunda uzman bir ekip tarafından uçtan uca güvenliğin öncelikli, esas tasarım ihtiyacı olarak tutulduğu gerçekten verimli bir güvenlik ürünü yaratma hedefiyle kuruldu. Cyber-Ark, yüzde 35’i Fortune 100 listesinde yer alan firmalar ve dünyanın en büyük 10 bankasından 7’sini de kapsayan binin üzerinde global müşteri ile çalışmaktadır.

Dassault Systèmes

Dassault Systèmes, 3DEXPERIENCE Company, insanlara ve işletmelere sürdürülebilir inovasyonlar hayal edebilmeleri için ihtiyaç duydukları sanal evrenleri sunar. Şirketin 3DEXPERIENCE Platformu, dünya çapında lider 3D yazılım uygulamaları sayesinde ürünlerin tasarım, üretim ve destek süreçlerini yeniden tanımlamakta ve işletmelere keyifli müşteri deneyimleri oluşturma imkanı tanımaktadır.

Destek A.Ş.

 

Destek, bilişim sektöründe; danışmanlık, tasarım, satış, kuruluş, network, dış kaynak, teknik ve bakım hizmetleri veren, müşterilerine toplu çözümler sunan ve katma değer sağlayan bir teknoloji firmasıdır.Sektörde 20. yılını kutlayan Destek; Ankara Merkez, İstanbul Bölge Müdürlüğü, 5 Bölge Ofisi ve 10 İrtibat Ofisi ile birlikte 400+ personeli ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Emobil Bilişim

Emobil Bilişim, köklü ve sürekli gelişen bilgi birikimiyle, bilişim ve iletişim teknolojileri alanında, kurumların ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmaktadır. Farklı sektörlerdeki kurumlara yönelik geliştirdiği teknolojik çözümler, firmalara verimlilik, rekabet avantajı ve katma değer yaratmaktadır. 2003 yılında Bilişim sektöründe, müşteri odaklı butik bir anlayışla kurulan Emobil, tecrübeli ekibi ile bugüne kadar sayısız başarılı teknolojik projenin mimarı olmuştur. Emobil, dünyadaki yenilikleri takip ederek, sürekli geliştirdiği hizmetleri, altyapı kurulumundan, danışmanlık hizmetlerine, bulut teknolojilerinden, kurumsal düzeyde ağ güvenlik çözümlerine ve satış sonrası desteğe kadar bir kurumun 360° bilgi teknolojileri ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Emobil’in misyonu, kurulduğu günden bu yana hizmet seviyesini daima bir üst seviyede tutarak, güvene dayalı bir ortamda, etik kurallar çerçevesinde faaliyet göstermektir.

 

Exclusive Networks-Ixia

Exclusive Networks Grup gelişmekte olan ve büyüyen küresel teknoloji firmalarını ‘VAST’ – katma değerli servisler ve teknolojiler modeli ile – EMEA ve Asya Pasifik bölgeleri dahil olmak üzere dünyanın birçok yerine ulaşmaktadır. Exclusive Networks Grup’un uzmanlık alanları güvenlik, ağ, altyapı ve depolamadır ve 9.000’den fazla iş ortağı üzerinden bayilerle çalışmaktadır. Ulusal olarak odaklı, bağımsız ve girişimci özelliklere sahip işletme birimlerinin sıkıca bütünleşik bir grubu olarak çalışan Exclusive Networks Grup, yenilikçi ve her şeyi altüst edecek teknolojileri Avrupa pazarına getirmekle ün kazanmıştır. 2003 yılından beri dikkati çeken bir büyümeyi sağlamış ve satıcı, entegratör, VAR ve servis sağlayıcı iş ortakları için danışmanlık, mühendislik, satış, pazarlama, eğitim ve teknik destek hizmetleri ile hızlandırılmış “go-to-market” ivmesi sağlayarak ticari başarıyı paylaşmıştır. Exclusive Networks Grup Fransa Merkezli olup Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Avusturalya ve Uzak Doğu’da toplam 30 ofis ile 100 ülkede faliyet göstermektedir.
Ixia endüstrinin en geniş kapsamlı tümleşik (Layer 2-7, Mobility, Wi-Fi, Voice, Video) IP network test, otomasyon, doğrulama ve network visibility çözümleri sunmaktadır. Cihaz üreticileri, servis sağlayıcılar, kurumsal firmalar ve kamu kurumları Ixia çözümlerini kablolu (Wired), kablosuz (Wi-Fi) ve mobil (3G/LTE) cihaz ve network projelerinin dizayn, doğrulama ve izleme evrelerinde kullanmaktadır. Ixia test çözümleri gerçekçi (realistic) trafik üretebilme yetenekleri sayesinde gerçeğe yakın network şartları oluşturarak müşterilerine çözümlerini proje öncesinde doğrulama, optimize etme ve performans ölçümü yapmasına imkan verir. Ixia Network Visibility çözümleri gelişmiş özellikleri ile bulut (cloud) ve veri merkezi (datacenter) ortamlarında yapılan fiziksel veya sanal, güvenlik ve izleme yatırımlarının daha verimli kullanılmasını sağlamaktadır. Network TAP, Bypass Switch ve Network Packet Broker alanında inline ve out-of-band lider çözümler sunmaktadır.

FireEye-Prolink

Gelişmiş kötü niyetli yazılımlar, zero-day exploit ve APT taktikleri kullanan siber saldırıları önlemede bir lider olan FireEye, ağ içerisinde güvenlik açıklarını kullanan, geleneksel ve yeni nesil güvenlik duvarlarının, IPS, anti-virüs ve ağ geçitlerinin engelleyemediği gelişmiş tehditleri durduran çözümler sunmaktadır. FireEye, sektörde web ve e-posta tehdit vektörlerinin yanı sıra dosya paylaşımlarında gizli kötü niyetli yazılımları algılayabilen ve saldırıları önleyebilen tek çözümü sunmaktadır. Bu çözüm, zero-day tehditlerini ortaya çıkarmak için durumsal saldırı analizinden faydalanan bir imza-sız motor kullanarak saldırı yaşam döngüsünün tüm aşamalarını ele almaktadır. Merkezi Milpitas, California’da olan FireEye, Sequoia Capital, Norwest Venture Partners ve Juniper Networks gibi önde gelen finansal ortaklar tarafından desteklenmektedir.

Türkiye Bilişim Pazarı’nın katma değerli distribütörü Prolink, alanında öncü ve vizyoner üreticiler ile işbirliği yaparak müşterilerine en güncel ve ileri teknoloji çözümlerini, en etkin şekilde sunmayı ilke edinmiştir. Odaklandığı alanlarda, müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerine yönelik ölçeklenebilir hizmetler sunan Prolink, uzman teknik kadrosu, güçlü finansal yapısı, hızlı lojistik hizmetleri ve pazarlama faaliyetleri ile çözüm sunduğu iş ortakları ağının hızlı bir şekilde büyümesine ve proje yönetimindeki gücüne katkı sağlamaktadır. 20 yıldır süregelen güçlü ve güvenilir yapısı ile yeni iş birliklerine ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile her zaman öncü olan Prolink, Bilişim sektöründe liderlik konumunu sürdürmektedir.

Logsign

Logsign, log yönetimi, güvenlik analizleri ve regülasyonlara uyumluluğu tek bir platformda, kolayca sağlayan akıllı SIEM çözümüdür. 2010 yılında kurulan Logsign, 2012 yılında yeni nesil mimariye geçmesiyle birlikte farklı sektörlerde güvenlik zekası ve otomizasyonu üzerine yüzlerce küçük, orta ve büyük ölçekli firmaya hizmet vermektedir. Şu an aktif olarak yerli ve yabancı 400’den fazla büyük ölçekli firma ve devlet kurumuna hizmet veren Logsign, kolay kurulumlu, ölçeklendirilebilir ve kullanıcı dostu bir platformdur. NoSQL ve cluster mimarisi ile yedekleme, merkezi ve dağınık yapıda çalışma, hızlı veri ulaşımı ve işleme özellikleriyle birlikte çözüm odaklı teknik destek ekibiyle yatırım geri dönüşü en yüksek olan, Türkiye’nin en çok tercih edilen SIEM çözümlerinden biridir. Fiyat politikası olarak da en iyi çözümü ulaşılabilir bir fiyata sunmayı amaç edinir.

MechSoft

Deloitte ve TOBB tarafından Türkiye'nin en hızlı büyüyen firmalarından birisi olarak gösterilen MechSoft, tüm uluslararası teknoloji trendlerini takip eden, çok kısa zamanda büyük başarılar yakalayan ve önemli referanslar elde eden yenilikçi bir teknoloji firmasıdır. MechSoft, Finans, Sigorta, Telekom, e-Ticaret, İnşaat, Mimarlık, Savunma Sanayi, Havacılık, Üniversiteler gibi birçok farklı sektördeki müşterilerinin işlerini yazılım tabanlı, dijital olarak yönetebilmeleri için çözümler sunmaktadır.

Panasonic

Geniş çaplı tüketici, işletme ve sanayi ihtiyaçları için elektronik ürünlerin geliştirilmesi ve imalatında dünya lideri olan Panasonic, Kurumsal Mobil Çözümler alanında saha çalışanlarının kesintisiz çalışabilmeleri için Toughbook® ve Toughpad® markaları ile dayanıklı dizüstü bilgisayar ve tablet dünyasında çığır açmıştır. Zorlu koşullarda çalışan saha çalışanları için tüm ürünlerinde güvenlik, rahatlık ve ulaşılabilirliği mümkün kılarak kullanıcıların yaşamlarına değer katmayı hedeflemektedir. Üretim, altyapı, kamu, savunma, taşımacılık, sağlık, perakende ve daha birçok sektördeki mobil çalışanlar Toughbook® ve Toughpad® sayesinde geniş bağlantı ve aksesuar seçenekleri ile artık daha verimli çalışabilmektedirler.

PeakUp

PeakUp; Microsoft'un "En İyi Bulut Teknolojileri İş Ortağı" unvanına sahip, 2013, 2014, 2015 ve 2016 yıllarında üst üste bu ödüle layık görülmüş tek teknoloji şirketidir. MVP unvanına sahip uzman danışmanları ile Türkiye'nin önde gelen firmalarının altyapılarında danışmanlık, SAM, lisanslama ve yazılım çözümleri üretmektedir. Bünyesinde7/24 destek ekibi barındıran PeakUp Cloud SolutionProvider yetkisi ile Microsoft lisanslarını doğrudan globalden temin ederek firmalara maliyet avantajı sunmaktadır. Bu kapsamda Office365, Azure, EMS ve IoT, Yazılım, Eğitim, İnsan Kaynakları hizmetlerini kullanarak geliştirdiği çözümler ile şirketlerin maliyetlerini düşürerek çalışanların üretkenliğini artıran katma değeri yüksek projelere imza atmıştır. Bulut teknolojilerine yönelik Microsoft'un 16 yetkinlik alanında Gold partner olmasının yanı sıra 8096 sayılı Resmi Gazetede de beyan edildiği üzere ana faaliyet alanı olarak Bulut Teknolojilerini belirten ilk Türk Markasıdır.

Networking Partner(s)

Cisco Systems

Cisco is the worldwide leader in IT that helps companies seize the opportunities of tomorrow by proving that amazing things can happen when you connect the previously unconnected. At Cisco customers are a priority and creating long-lasting partnerships is very important for us. It is our goal to provide solutions that contribute to their success.

 

Lostar Bilgi Güvenliği

Lostar 1998’den beri bilgi teknolojileri yönetişim, risk ve uyumluluk konularında (IT-GRC), Danışmanlık, Eğitim ve Denetim hizmetleri verir. Uzmanlık alanı, değeri her gün artan bilginin sürekliliğini, güvenliğini ve yasalar ile düzenlemelerle uyumlu olmasını sağlamaktır. Temel amacı, bünyesinde bulunan çok farklı disiplinlerde yetişmiş, marka bağımsız çalışabilen ekibi ile çözüm odaklı hizmetler sunmaktır. ISO 27001 uyumluluğunu da garanti eden bilgi güvenliği yönetim sistemlerinin insandan bağımsız ve kalıcı olmasını sağlayan metodolojisi ve güvenlik açıklarını ortaya koyan hizmetlerinin yanı sıra, Lostar, COBIT çalışmalarını ve CISA eğitimlerini de yürüten Türkiye’deki lider firmadır. Kurumsal değişimlerin, çalışanlar tarafından kabul edilmedikçe başarılı olmayacağının farkında olan Lostar, çalışan farkındalığı ve davranış değişikliği konusundaki lider yöntemi Türkiye'de uygulamaktadır.

 

Treo

Yüzde 100 müşteri memnuniyeti sağlama misyonuyla; yüksek katma değerli hizmet üreterek müşterilerine rekabet avantajı sağlayan Treo, sağladığı fayda ve yarattığı fark ile üstlendiği her projeyi başarı hikayesine dönüştürüyor. Yetkin ve deneyimli ekibi ile verimliliği artıran çözümlerini 12 ana başlıkta 40 dan fazla dikey uzmanlık ile sunan Treo, uçtan uca hizmet ve teknoloji danışmanlığı veriyor.

www.treo.com.tr

Communications Partner(s)

Faselis

2008 yılında farklı alanlara yönelik veritabanı oluşturma ve bu veritabanları üzerinden katma değerli hizmetler sunmak amacıyla Aydın Sün tarafından kurulan Bilgiodası Veritabanı İletişim Platformu, ilk projesi olan bsnods.com’u da aynı yıl halkla ilişkiler ve iletişim danışmanlığı sektörünün kullanımına sundu. 2014 yılında adını Faselis olarak değiştiren şirket, Avrupa’ya açılarak merkezini Amsterdam’a taşıdı. On iki kişilik tamamı iletişim fakültesi mezunu uzman ekip tarafından güncellenen Faselis medya ilişkileri yönetim sistemini, aralarında Türkiye’nin ve global iletişim sektörünün en önemli ajanslarının da bulunduğu 230 civarında iletişim ajansı ve 80 civarında kurum kullanıyor. Faselis ile hafta içi günlerde ortalama 225-250 civarında basın bülteni Türkiye genelinde faaliyet gösteren 7 binin üzerindeki medya kuruluşunda çalışan 18 binin üzerinde gazeteciye ulaşıyor. Faselis, global hedefleri doğrultusunda 2016 yılında merkezini San Francisco’ya taşımayı planlıyor. Faselis Türkiye’de, Hollanda’da ve Güney Afrika’da müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Airlines Partner(s)

Turkish Airlines

Media Partner(s)

Bilgi Çağı

Konak Medya bünyesinde 3 yıldır yayınlanan ve Şubat 2007'den itibaren Türkiye Bilişim Vakfı’nın sponsorluğunda çıkan Bilgi Çağı’nın imtiyaz sahibi TBV adına Faruk Eczacıbaşı’dır. Bilgi Çağı, inovasyon konusunda karar vericiler üzerinde baskı unsuru olmayı amaçlar. Yani hedef odaklıdır ve bu hedef “Türkiye’nin inovasyona önem vererek, inovasyonla büyümesi” olarak özetlenebilir. Misyonu Türkiye’de bilimsel inovasyon kültürü ve bilincini yayarak, ülkenin bilgi ekonomisini canlandırmak, dünya pazarlarında tanınırlığını artırmak üzere farkındalığı oluşturma,bilişim teknolojilerinin daha yoğun ve etkin bir şekilde kullanılmasını sağlamak üzere, araştırma ve geliştirme çalışmaları için ayrılan kaynakların en verimli şekilde kullanılmasına öncülük etmektir.

BT Günlüğü

2013 yılında yayın hayatına başlayan BT Günlüğü dergisinin amacı; iş dünyası ile BT teknolojileri arasında bir köprü kurarak kurumların BT yatırımlarını doğru yapılandırması konusunda yardımcı olmak. Aylık periyotlar halinde yayınlan BT Günlüğü Dergisi ve web sitesi; dünyadan ve ülkemizden güncel haberler, analiz ve yorumlar, röportajlar, sektörden başarı hikayeleri ve daha fazlasını içerisinde barındırıyor.

ÇözümPark

ÇözümPark; 2008 yılının Şubat ayında yayın hayatına başlayan ve BT sektörüne hizmet veren bir bilgi paylaşım platformudur. Portal içerisinde en güncel konularda yazılmış Türkçe makaleler, dinamik bir forum, legal paylaşımlar için bir dosya deposu ve resim galerisi yer almaktadır. ÇözümPark Portalı’nın temel amacı Türkiye'de Bilişim alanında büyük bir eksiklik olan Türkçe kaynak ihtiyacını gidermektir. Bu sebep ile en son çıkan teknoloji ve ürünler hakkında detaylı Türkçe makaleler konunun uzmanlarınca yazılmakta ve uygulama gerektiren konularda da dinamik bir içeriğe sahip olan forumlarımızda karşılıklı olarak tartışılmaktadır.

Epnext

Enterprise Next, teknolojinin farklı disiplinlerinde 20 yıla yakın tecrübeye sahip, bilişim dünyasını yakından tanıyan uzman bir kadronun hayata geçirdiği bir web sitesidir. Teknolojik geleceği yorumluyor, fikir liderlerinin hedef kitlesine ulaşmasını kolaylaştıran bir platform sunuyor, bir sonraki adımınızı daha iyi görmeniz için geleceği aydınlatıyor.

ERP HABER

Global Tech Magazine

Günden güne büyüyen kurumsal teknoloji ve tüketici elektroniği pazarındaki yenilikleri, özgün bir bakış açısıyla teknoloji ekosisteminin tüm tarafları için değerli haberlere dönüştürmeyi hedefleyen Global Tech Magazine, sektöre dair en son haberleri, teknik makaleleri, gelişmekte olan yeni teknolojiler hakkındaki bilgileri, yazılım ve donanım incelemelerini ve başarı hikayelerini takipçilerine sunmayı hedeflemiştir.

Maxihaber

Maxihaber.net - "Online Sektörel Dergi" günlük yayınlanan sektörel bir dergi olarak internet üzerinden yayın yapmak amacıyla 23 Nisan 2004 tarihinde kurulmuştur. Türkiye'de hızla büyüyerek oldukça tanınan bir IT sektörü yayını haline geldi. Maxihaber.net ayrıca bankacılık, otomotiv ve havacılık sektörü haberlerine de yer vermektedir. 2004'ten bu yana Bilişim Sektörü ağırlıklı olmak üzere çeşitli makale, haber ve röportajları sitede bulabilirsiniz.

Sektör+

2011 yılından bu yana müşterilerine, grafik – web tasarım alanında çözümler sunan ve www.bultennet.com sitesi ile haber desteği sağlayan JaCoS Ticaret, Reklam ve Tasarım, 2016 yılının Ağustos ayından itibaren, aylık olarak yayınlanan Kurumsal Haber Dergisi SEKTÖRARTI ve Kurumsal Haber Portalı www.sektorarti.com ile hizmet ağını daha da genişletmiştir. Tüm sektörlere hitap eden yapısı ile ekonomik ve finansal bileşenler arasındaki bağı kuvvetlendirmeyi hedefleyen SEKTÖRARTI, iş dünyasının güncel bilgi kaynağı olma yolunda adımlar atmaktadır.

Teknoloji Oku

Fiber Yazılım bünyesinde 2011 yılından beri faailyet gösteren www.teknolojioku.com tüm dünyadan en güncel teknoloji haberlerini okuyucularına sunup birçok basın kuruluşuna teknoloji haberlerini sağlamaktadır. Aynı zamanda Android uygulamasıyla, Playstore'da en çok indirilen / ziyaret edilen en iyi puana sahip teknoloji haber uygulamasına sahiptir.

Tele.com.tr

004 yılında yayın hayatına başlayan bir Bilişim Teknolojileri ve Telekomünikasyon Kültürü dergisidir. Türkiye Bilişim Teknolojileri ve Telekomünikasyon sektörünün rehber yayını olmayı hedeflemektedir. Sektörel yayıncılıkta 35 yılı aşkın birikimi olan Kaynak Yayın Grubu tarafından yayımlanmaktadır. Tele.com.tr Dergimiz, gündemi aydınlatan doyurucu içeriği ve çağdaş estetik tasarımı ile, sektörün okunan ve el altında bulundurulan bir başvuru kaynağıdır. Dergimiz, başta Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı olmak üzere, BTK Yöneticileri ve Telekom üst bürokrasisiyle sürekli diyalog halindedir. Telekom sektöründeki önemli gelişmeler, en yetkili kişilerle yapılan söyleşilerle dergimiz sayfalarında yansıtılmakta ve yorumlanmaktadır.

ThePercept

ThePercept geleceğe dokunan her konuda konuşan bir platformdur. ThePercept ekibi teknoloji, bilim, yaşam tarzı, felsefe, sanat üzerinden günümüz dinamiklerinin geleceğimizi nasıl şekillendirdiğini, yirmi, otuz yıl sonraki yaşam biçimini sorguluyor. Her alanda değişim gerçekleşirken genetik, transhümanizm, teklik gibi kavramlar çevremizi dönüştürüyor. Sizi de bu keşif yolculuğumuza katılmaya davet ediyoruz.

turk-internet.com

Turk.internet.com hem yurtiçinde hem de uluslararasında demografik olarak web’deki en çekici çevrimiçi çevrelerin dikkatini çekmektedir. Okuyucu grubu alım gücü ve karar verme yetkisi olup yüksek eğitim görmüş, teknik ve idari yönetici görevlerinde bulunan profesyonellerden oluşmaktadır. Web üzerinden sektör bilgisi temininde ve internet eğitimlerinde turk.internet.com’u ayrılmaz bir parçaları olarak görmekteler. Bu başarı ve güven sekiz yıldır 13 ana konuda ve 107 alt konularda 400+ yazarın ve akademisyenin sağladığı haberler, analizler, röportajlar ve şirket haberlerinde gösterilen titiz ve profesyonel çalışma sonucunda kazanılmıştır. Türkiye’de ICT sektörünü zamanında ve doğru bilgiler ile takip etmek isteyen herkes için tavsiyemiz web sitemizi her gün ziyaret etmeniz. 

Wise TV

Wise.TV, 1400’ü aşkın röportaj ve 5000’den fazla video ile iş dünyasının lider web kanalıdır. Biz, marka yöneticileri ile röportajlar gerçekleştirerek videolu haberler hazırlıyor ve bu haberleri önde gelen sitelerde yayınlatıyoruz. Wise.TV, Microsoft başta olmak üzere çok sayıda kurumun videolarını hazırlayarak aynı zamanda bu konuda lider hizmert sağlayıcısı konumundadır.

Konuşmacılar

Özcan Çavuş

Özcan Çavuş

PMO, Mimari ve İş Zekası Grup Müdürü, Enerjisa
Serdar Gerele

Serdar Gerele

Hybrid Cloud Sales Manager, IBM Türk
Tolga Tırpan

Tolga Tırpan

Müdür, İletişim ve Bilgi Teknolojileri, İbrahim Etem - Menarini Group
Atilla Kardan

Atilla Kardan

CIO, Toksöz Grup
Eren Eser

Eren Eser

Principal Analyst, IDC Turkiye

IDC CIO Summit Turkey 2016

Nesnelerin İnterneti, Büyük Veri, Bulut ve Mobilite dahil, sektörü yeniden şekillendiren ve eski modelleri bozan dijital güçlerden nasıl yararlanılacağı ve bunlarla en iyi mücadele edecek yöneticinin kim - Bilişim Yöneticisi/CIO mu, İnovasyon Yöneticisi mi yoksa CDO mu- olacağı konusunda beyin fırtınası yaptık. Üç dakikalık üst düzey kesitimize bir göz atın.
www.idcciosummittr.com

Sizi bu eğilimin bir parçası yapıyoruz

Mobilite, Büyük Veri, Bulut ve sosyal teknolojiler tüketicilerin markalarıyla nasıl etkileştiği konusunu her açıdan değiştirerek, dijital ve fiziksel hayatlarının tek parça halinde etkileşim gösterme beklentisini yarattı. Müşteri tecrübesine olan odak çoktan geleneksel iş modellerini bozmaya başladı, ve yeni Nesnelerin İnterneti jenerasyonunun ortaya çıkmasıyla birlikte, bu bozulma perakendecileri, üreticileri, bankacılık, sağlık ve kamu hizmetlerini etkilemeye devam edecek.

Fotoğraf Galerisi

Geçen birkaç yılda CEE bölgesinde düzenlenen etkinliklere 1000’den fazla CIO katıldı. Geçmiş etkinliklerden fotoğrafları burada görebilirsiniz.

Lokasyon

Regnum Carya Golf & Spa Resort, Kadriye Bölgesi, Üçkum Tepesi Mevkii, Belek-Antalya

www.regnumhotels.com

Akdeniz’e açılan beyaz kumlu kusursuz bir plaj üzerine kurulu Regnum Carya Golf & Spa Resort, Belek-Antalya, Türkiye’de eşsiz ve özel bir cennettir. Antalya Uluslararası Havalimanına yalnızca 25 dakika uzaklıkta bulunan ve aile dostu pek çok rahatlık sağlayan herşey dahil 5-yıldızlı bu lüks tesis seçkin bir konaklama olanağı sunar.

Regnum Carya Golf & Spa Resort
Regnum Carya Golf & Spa Resort

Sponsorluk için

Onur Hamitoglu Senior Sales Manager
ohamitoglu@idc.com
+90-533-3018998

Onur Hamitoglu
Pelin Pirnal

Detayli bilgi için

Pelin Pirnal Conference Project Manager
ppirnal@idc.com
+90 212 3560218