PrivacyPolicy.Banner.message

Daha fazla..

İş Ortağı Olun
ProceedingsLokasyonİletişimKnowledgeHubProgramDanışma Kuruluİş OrtaklarıKonuşmacılarHemen Kayıt OlunSunumlarKayıtÖdüllerKnowledgeHubKayıt

The worldwide economy, business models, and the overall IT market are shifting under our feet.  Innovative technology can make the difference between survival and extinction in this time of dramatic change.  But that technology needs to be carefully selected and implemented and must be coupled with astute management practices. Only with this combination can enterprises build a solid foundation for future success. 
Share your winning strategies with high-level CIOs at IDC’s CIO Event Series.

195 Minutes of Networking
64 CIOs
44 Speakers
& Panelist

Günümüzde devletler, kamu performansının ve hizmetlerinin etkinliğini, verimliliğini ve kalitesini artırmak için teknoloji kullanımını arttırmak istiyorlar. Aynı zamanda artan güven ve başarı ile teknoloji yeniliklerini hızlandırmayı hedeflemekteler.

IDC'nin “Kamu Bilişim Zirvesi” bu hedefleri göz önünde bulundurarak hazırlandı. Kamu sektöründen sorumlu analistlerimiz, üst düzey teknoloji tedarikçileri ve kamunun teknoloji alanındaki önemli yöneticileri devletteki dönüşümde uygulanan en son trendleri ve teknolojileri paylaşacak, pazardaki en son çözümleri sergileyecek, üstelik kamu sektöründe görev yapan Bilişim Teknolojileri Daire Başkanları’nın en kritik sorularına cevap verecekler.

Ana Gündemler

  • Veriyi, insanları ve süreçleri yönetmede entegre yaklaşım
  • Kamu misyonlarını desteklemek üzere, bilgi ve iletişim teknolojilerini kullanmak ve kamu süreçlerini düzenlemek
  • Günlük yönetim ve hizmetlerin teslimi için zorlukların ve fırsatların değerlendirilmesi
  • Kamu sektöründe başarılı uygulamaların incelenmesi - kamusal hizmet sunumunu optimize etmek için teknolojinin başarıyla uygulanması, insanların ve süreçlerin etkin yönetimi
  • Kamu hizmetlerinde geleceğin mimarisini öngörmek
advisory board title2

Danışma Kurulu

Konuşmacılar

İş Ortakları

Principal Partner(s)

Netaş

Netaş, bilgi ve iletişim teknolojileri alanındaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlerle, ulusal ve uluslararası pazarda, servis sağlayıcılara ve kurumlara uçtan uca katma değerli çözümler, sistem entegrasyonu ve teknoloji hizmetleri sunuyor. 1967’den beri sahip olduğu geniş bilgi birikimi ve güçlü deneyimiyle iş verimliliğini artırmak için çalışan Netaş, ArGe gücü bakımından Türkiye’nin önde gelen kurumları arasında yer alıyor. Netaş, aynı zamanda Türk Silahlı Kuvvetleri’nin ihtiyaçların yönelik olarak savunma iletişim ağının modernizasyonunda da önemli rol oynuyor. Netaş, Türkiye’nin ve bölgenin dijital dönüşümünde önemli bir görev üstlenerek kamu, telekomünikasyon, finans ve genel sektörden önde gelen şirketlere geniş bir yelpazede hizmet veriyor. 200’den fazla küresel ölçekteki operatör için yazılım çözümleri geliştiren Netaş, müşterilerine yeni nesil teknolojiler alanında mobil geniş bant, siber güvenlik, bulut bilişim, iş uygulamaları ve büyük veri çözümleri sunuyor.

 

UITSEC

2002’den beri Türkiye’de ve dünyada birçok kuruma siber güvenlik hizmeti sunan UITSEC, ürün bağımsız siber güvenlik alanında Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında bulunuyor. İstanbul (merkez), Ankara, Londra ve New York ofislerinde hizmetlerini devam ettirirken, dünya genelinde teknoloji enstitüleriyle ortak araştırmalar da yürütüyor. Türkiye’nin önemli gruplarından Doğanlar Holding’le güçlerini birleştiren UITSEC; geliştirdiği ürün ve hizmetleriyle, uzman kadrosuyla ve teknolojik altyapısıyla çalışmalarına devam ediyor.

Premier Partner(s)

Cisco Systems

Cisco, 1984 yılında bir grup bilimadamı tarafından Standford Üniversitesi’nde kuruldu. 1996 yılında Türkiye pazarına girdi. 1998 yılında Internet dünyasının tek uçtan uca çözüm üreticisi olan Cisco, veri, ses ve görüntünün ulaşımını sağlayan lider firma konumuna geldi. Bugün Internet üzerindeki küresel bilgi trafiğinin % 80’ini yönlendiriyor.

In partnership with cosponsor:

Morten

Fortinet

Fortinet (NASDAQ: FTNT) tüm dünyada en büyük kurumların, servis sağlayıcı ve kamu organizasyonlarının güvenliğini sağlamaktadır. Günümüzde ve gelecekte sınırları ortadan kalkan ve sürekli kapasite ihtiyacı artan iletişim ağlarında genişleyen atak yüzeylerine karşı akıllı ve entegre koruma sunabilmektedir. Sadece Fortinet Security Fabric mimarisi kurumsal ve bireysel veri nerede olursa olsun; ağ, uygulama, bulut mimarileri veya mobil kullanımda, en kritik güvenlik ihtiyaçlarını performanstan ödün vermeden sağlayabilmektedir. Fortinet tüm dünyada kurulu en fazla güvenlik cihazına sahip üretici olarak 330,000 müşterinin güvenlik konusunda güvenini kazanmıştır.

Nutanix

Nutanix Complete Cluster işlemci (sunucu) katmanını ve depolama katmanını tek ve entegre platformda birleştiren yeni nesil birleşik altyapı çözümüdür. Nutanix, Google, Facebook ve Amazon gibi güçlü BT yenilikçilerinin kullandığı tasarım prensiplerinin aynısını kullanır. Bu yetkinlikleri, tüm firmalara ve kamu kurumlarına özelleştirerek sunar. Nutanix, son on yılın en hızlı büyüyen BT firmalarından biridir.

VMware

Bulut altyapısı ve kurumsal mobilite alanında küresel bir lider olan VMware, müşterilerine, dijital dönüşümlerini hızlandırma konusunda destek olmaktadır. VMware, kendisine ait Cross-Cloud Architecture’ın™ yanı sıra; veri merkezi, mobilite ve güvenlik çözümleriyle kurumların iş süreçlerine ve BT'ye yazılım tabanlı bir yaklaşım getirmelerine imkan tanımaktadır. 2016 yılında 7,09 milyar dolar gelir elde eden VMware, dünyanın her yanından 500 bini aşkın müşteri ve 75 bini aşkın çözüm ortağına sahiptir. VMware'in merkezi Palo Alto Kaliforniya'dadır.

Networking Partner(s)

ESET

Bireysel ve kurumsal kullanıcılara hitap eden güvenlik ürünleri geliştiren ESET, 180’i aşkın ülkede 100 milyondan fazla kullanıcısı olan global bir marka. 1992 yılında kurulan ve dünya geneline yayılmış 1300 çalışanıyla hizmet veren ESET, bugün dünyanın en büyük beş bilgi güvenliği kuruluşu arasında yer alıyor. Türkiye’de 2004 yılından bu yana Stratus Bilişim Sistemleri A.Ş.‘nin distribütörlüğünde faaliyet gösteren ESET, bireysel tarafta yüzde 33, kurumsal tarafta ise yüzde 25’lik pazar payı ile antivirüs yazılım kategorisinde Türkiye pazar lideri konumunda.

İşNet

1999 yılında Türkiye İş Bankası’nın %100 iştiraki olarak sektördeki yerini alan İşNet; bankacılığa çok farklı bir anlayış getiren internet bankacılığının kullanımını yaygınlaştırmak ve sağladığı kolaylıklarla da internete bağlı müşteri sayısını artırmak üzere kurulmuştur. Kurumsal firmalara Ses, Veri Merkezi, İnternet, Sanal Ağ-VPN , Uydu Hizmetleri, BT Çözümleri ve e-Dönüşüm Hizmetleri sunmaktadır.

Logsign

Logsign, log yönetimi, güvenlik analizleri ve regülasyonlara uyumluluğu tek bir platformda sunan Güvenlik Bilgi ve Olay Yonetimi (SIEM) çözümüdür. 2010 yılında kurulan Logsign, siber güvenliğin bir ekip çalışması olduğuna ve güvenlik ürünlerinin çok daha zeki olması gerektiğine inanır. Bu inançla çalışmalarını Güvenlik Zekası ve SOC çözümleri üzerine yoğunlaştırmıştır. Aktif olarak 500’den fazla orta ve büyük ölçekli firma ve devlet kurumuna hizmet vermektedir. Siber güvenlik alanında tüm paydaşları için vazgeçilmez bir ekip arkadaşı olmak, müşterilerinin güvenlik farkındalığını en üst seviyeye taşımak ve güvenlik duruşlarını güçlendirmek adına calışmaktadır.

Sekom A.Ş.

Bilgi Teknolojileri alanında, sistem entegratörü olarak 25 yıllık deneyime sahip olan Sekom, İletişim Ağları, Tümleşik İletişim Sistemleri, Servis Sağlayıcı Video Sistemleri ile İçerik Analiz/Sunum Sistemleri alanlarında pazar lideri konumundadır. Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla bilişim pazarındaki saygın konumuna erişen Sekom, mevcut müşterileriyle olan işbirliği kapsamını genişletmek ve yeni pazarlara girebilmek hedeflerini gözeterek, Güvenlik, Nesnelerin İnterneti, SD-X ve Bulut teknolojileri alanlarına yaptığı yatırımlarla uzmanlık kapsamını genişletmiştir.

Türk Telekom

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojisi şirketi Türk Telekom, sabit hat ve GSM’den geniş bant internete kadar bütünleşmiş telekomünikasyon hizmetleri sunmaktadır. Türk Telekom grup şirketlerinin 31 Mart 2010 itibariyle 16,4 milyon sabit hat, 6,4 milyon ADSL hattı ve 11,7 milyon GSM abonesi bulunmaktadır. Şirket, tüm ülkeyi kapsayan modern şebeke altyapısıyla Türkiye genelindeki bireysel ve kurumsal müşterilerine geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. TTnet, Argela, Innova, Sebit, Sobee ve AssisTT şirketlerinin % 99,9’una sahip olan Türk Telekom, aynı zamanda Türkiye’deki üç GSM operatöründen biri olan Avea’nın hisselerinin %81’ine de sahiptir. Bunun yanı sıra Türk Telekom, Arnavutluk’taki yerleşik telekom operatörü Albtelecom şirketinde de azınlık hissesine sahiptir. Türk Telekom’un hisselerinin % 55’i Ojer Telekomünikasyon A.Ş. ve %30’u Türkiye Hazine Müsteşarlığı’na aittir. Geriye kalan % 15’lik hissesi de halka arz edilmiştir. Türk Telekom hisseleri, Mayıs 2008 itibariyle İMKB’de işlem görmektedir.

Media Partner(s)

ÇözümPark

ÇözümPark; 2008 yılının Şubat ayında yayın hayatına başlayan ve BT sektörüne hizmet veren bir bilgi paylaşım platformudur. Portal içerisinde en güncel konularda yazılmış Türkçe makaleler, dinamik bir forum, legal paylaşımlar için bir dosya deposu ve resim galerisi yer almaktadır. ÇözümPark Portalı’nın temel amacı Türkiye'de Bilişim alanında büyük bir eksiklik olan Türkçe kaynak ihtiyacını gidermektir. Bu sebep ile en son çıkan teknoloji ve ürünler hakkında detaylı Türkçe makaleler konunun uzmanlarınca yazılmakta ve uygulama gerektiren konularda da dinamik bir içeriğe sahip olan forumlarımızda karşılıklı olarak tartışılmaktadır.

Global Tech Magazine

Günden güne büyüyen kurumsal teknoloji ve tüketici elektroniği pazarındaki yenilikleri, özgün bir bakış açısıyla teknoloji ekosisteminin tüm tarafları için değerli haberlere dönüştürmeyi hedefleyen Global Tech Magazine, sektöre dair en son haberleri, teknik makaleleri, gelişmekte olan yeni teknolojiler hakkındaki bilgileri, yazılım ve donanım incelemelerini ve başarı hikayelerini takipçilerine sunmayı hedeflemiştir.

IT Network

IT Network Dergisi, Türkiye'de bilgi teknolojisi sektöründeki kurumsal işbirliğinin dünya standartlarına ulaşması için bilgilendirme, haber, alış ve satış konularında profesyonel tanıtım hizmeti sunmaktadır. IT Network, 16.000 adet tirajı ile IT başta olmak üzere kamu, finans, sağlık, eğitim, gıda gibi birçok sektörün karar verici üst düzey yöneticilerine, bilgi işlem ve satın alma müdürlerine gönderilmektedir. Kurumsal IT teknolojisi ile ilgili her türlü alım yapan kurum, kuruluş ve uzmanlar derginin ana dağıtım kitlesini oluşturmaktadır.IT Network Dergisi ile yöneticiler, firmalarının faaliyet alanlarını, sattıkları ürün ve hizmetlerini, sektör içindeki konumlarını, pazar paylarını ve yeniliklerini duyurmaktadır. IT Çözümleri arayan ve satın alma yapmak isteyen firmalara öncülük etmektedir.

turk-internet.com

Turk.internet.com hem yurtiçinde hem de uluslararasında demografik olarak web’deki en çekici çevrimiçi çevrelerin dikkatini çekmektedir. Okuyucu grubu alım gücü ve karar verme yetkisi olup yüksek eğitim görmüş, teknik ve idari yönetici görevlerinde bulunan profesyonellerden oluşmaktadır. Web üzerinden sektör bilgisi temininde ve internet eğitimlerinde turk.internet.com’u ayrılmaz bir parçaları olarak görmekteler. Bu başarı ve güven sekiz yıldır 13 ana konuda ve 107 alt konularda 400+ yazarın ve akademisyenin sağladığı haberler, analizler, röportajlar ve şirket haberlerinde gösterilen titiz ve profesyonel çalışma sonucunda kazanılmıştır. Türkiye’de ICT sektörünü zamanında ve doğru bilgiler ile takip etmek isteyen herkes için tavsiyemiz web sitemizi her gün ziyaret etmeniz. 

2017

Bucharest1 Bucharest2
Prague1 Prague2
Warsaw1 Warsaw2
Athens1 Athens2

Fotoğraflar

Sunumlar

Devam etmek için şifre giriniz

İçeriği erişmek için lütfen IDC den aldığınız şifreyi girin. Şifreniz yoksa Sule Saltik Ates ssaltik@idc.com dan şifre talebinde bulunabilirsiniz.

Şifre:

Lokasyon

Regnum Carya Golf & Spa Resort

www.regnumhotels.com

Akdeniz’e açılan beyaz kumlu kusursuz bir plaj üzerine kurulu Regnum Carya Golf & Spa Resort, Belek-Antalya, Türkiye’de eşsiz ve özel bir cennettir. Antalya Uluslararası Havalimanına yalnızca 25 dakika uzaklıkta bulunan ve aile dostu pek çok rahatlık sağlayan herşey dahil 5-yıldızlı bu lüks tesis seçkin bir konaklama olanağı sunar.

Location Image 1
Location Image 2

İletişim

Sule Ates

Sule Ates
Conference Specialist
ssaltik@idc.com
+90 212 356 0087

Onur Hamitoglu

Onur Hamitoglu
Senior Sales Manager
ohamitoglu@idc.com
+90 533 3018998

IDC Hakkında

  • 54 Yıl
  • 1100 Analist
  • 110 Ülke

International Data Corporation (IDC), bilgi teknolojileri, telekomünikasyon ve tüketici teknolojileri pazarları için pazar istihbaratı, danışmanlık hizmetleri ve etkinlikler alanında küresel bir lider hizmet sağlayıcıdır. Dünya çapında 1.100’den fazla analistiyle birlikte IDC 110’dan fazla ülkede teknoloji ve sektör fırsatları ve trendleri hakkında küresel, bölgesel ve yerel uzmanlık sunmaktadır. IDC’nin analizleri ve incelemeleri, BT profesyonellerinin, iş yöneticilerinin ve yatırım topluluklarının kanıta dayalı teknoloji kararları alabilmelerini ve kilit iş hedeflerine ulaşabilmelerini sağlamaktadır. 1964’te kurulan IDC, dünyanın teknoloji medyası, araştırması ve etkinlileri şirketi olan IDG’nin bağlı şirketidir. IDC hakkında daha fazla bilgi için www.idc.com adresini ziyaret ediniz. IDC’yi @IDC ismiyle Twitter’de takip edebilirsiniz.